ORDFÖRANDE

Ann Olsson

ann@teamskennel.se

VICE ORDFÖRANDE

Johanna Tigerström

Johanna@tigerstrom.nu

SEKRETERARE
 

Anne Lagerström
annelagerstrom@telia.com

KASSÖR
 

Lars Wernberg

Wernberg.lars@gmail.com

Jag är ett stycke. Klicka här när du vill lägga till din egen text och redigera mig. Det är lätt.

Önskar ni få protokollen från våra styrelsemöten, skicka ett mail till mig.

LEDAMOT
 

Victoria Johansson
Vickislya@hotmail.com

Va

 

LEDAMOT
 

Håkan Sjödin

hakansjodin1@gmail.com

LEDAMOT
 

Carina Sehlin

carina.sehlin@outlook.com

SUPPLEANT
 

Hanna Andersson
Hanna.mk.andersson@gmail.com

SUPPLEANT
 

Karin Sjöqvist
karin.sjoqvist@edu.sundsvall.se

Revisorer:
Catrine Grahn, Jesper Carlberg


Revisorssuppleanter:
Carola Nilsson, Ellinor Brusell

Valberedningen 
Åsa Tiderman Sammankallande 
asa.tiderman@gmail.com 


Anita Melitshenko 
info@kennelblackmarsh.com

Lotta Eriksson
tullalulla@live.se

Följ Svenska Chodský pesklubben

Svenska Chodský pesklubben
c/o Ann Olsson
Bussjöv. 601-17
271 99 YSTAD

KONTAKT

E-post

  • Black Facebook Ikon
  • Black Instagram Ikon

Länkar till: 
SLU
Rasklubben i Tjeckien

 

Chodský pes i våra grannländer

Danmark | Norge | Finland

BG: 189-2140

Webansvarig: Anne Lagerström 

© 2020