Sektorer & arbetsgrupper

topp_3.jpg

Sektorn för avel, hälsa, mental & RAS

Ingela Pettersson | Sammankallande

ingela@zting.se  0703-455338


Medlemmar i sektorn
Ann Olsson
Sandra Siverman
Yvonne Brink

Ellinor Appelgren
Fanny Bergevi

RAS 
Ann Olsson | Sammankallande
Yvonne Brink
Sandra Siverman
 

Sektor för utställning & exteriör

Yvonne Brink | Sammankallande

yvonne.brink@telia.com 0706-855554

Medlemmar i sektorn
Anita Melitshenko
Lotta Eriksson

Sektor för PR, info samt rasmonter

Victoria Johansson | Sammankallande

Vickislya@hotmail.com 0739-393656

Ansvarig nyhetsbrevet

Medlemmar i sektorn

Ansvarig rasmonter

Eva Söderlund

Ansvarig hemsida
Hanna Andersson

Ansvarig instagram
Emelie Johansson


Ansvarig facebook
Anne Lagerström

Utbildnings- och tävlingssektorn
 

Frida Holst Pettersson | Sammankallande         

frida.holst.pettersson@gmail.com 070-8415950

Ansvarig specialsök/NW

 

Medlemmar i sektorn
 

Karin Sjöqvist 
Ansvarig för drag och styrelsens kontaktperson

Lotta Eriksson
Ansvarig för vallning

Ansvarig för vandringspris/hederspriser

Kim Törnblom
Tjänstehundsansvarig


Eva Söderlund
Caroline Nilsson
Björnas Sörli
 

Valberedning

Åsa Tiderman | Sammankallande
asa.tiderman@gmail.com 0707-996105

 

Medlem i arbetsgruppen
Anita Melitshenko 0733-879244
Lotta Eriksson 0707-906189

Uppfödarsektorn

Håkan Sjödin | Sammankallande

hakansjodin1@gmail.com

Medlemmar i sektorn
Yvonne Brink
Catharina Wenzel
Anita Melitshenko​

Björn Källström

 

Exteriörbeskrivare

Åsa Tiderman 
asa.tiderman@gmail.com 0707-996105


Sandra Siverman 

sandrasiverman@hotmail.com 0704-608213

Yvonne Brink 

yvonne.brink@telia.com 0706-855554

Anita Melitshenko

Info@kennelblackmarsh.com 0733-879244

Mia Holmbäck

maria@quicknet.se 0705-954147

Mottagare för post

Ann Olsson | Ansvarig

ann@teamskennel.se

0708-606150

Bussjöv. 601-17

271 99 YSTAD

 

Mottagare för e-post

Ann Olsson

Ansvarig

ann@teamskennel.se

0708-606150

Medlemsregister

Ellinor Brusell
ellinorbrusell@gmail.com 0735-002386

Tävlingssekreterare

Sandra Siverman 
sandrasiverman@hotmail.com 0704-608213

Webbansvarig

Hanna Andersson
hanna.mk.andersson@gmail.com  0706-153706